BEZÇANTA HAKKINDA

Evet, kumaşın kalitesine göre kalite farkları oluşmaktadır. Kumaş inceliğine göre kalitesi ve gramı düşmektedir.

Genelde 2 kalite kullanılır, 42 tel ve 46 tel, biz genellikle 46 tel kumaş kullanırız. Kullanım ömrü daha uzun olur.

Bez çantaların fiyatları istenilen çanta ölçüsüne göre değişmektedir. Kumaşın m2 hesaplanarak üzerine dikiş ücreti yada baskı ücreti gibi ücretler eklenerek fiyatı iletilir.

Üretim skalamız min.1 den makismum sonsuza kadar değişmektedir.

Baskı görselin grafiğine ve renklerine göre değişkenlik gösterir. Tek renkli baskılar ve çok renkli baskılar olarak ayırabiliriz. Tek renkli baskılı bez çantalar genelde serigrafi baskı ile yapılmaktadır. Serigrafi baskı 2 renk 3 renk 4 renge kadar uygulanabilir. Maliyeti aynı oranda artar. Ne kadar renk isterseniz o kadar kalıp parası hesaplanır boya işçilikte eklenir fiyatı yukarılara doğru gider. Çok daha renkli ürünlerde emprime baskı ve dijital baskı seçenekleri yapılması daha mantıklıdır.

Baskısız bez çantalarda tasarım sizin hayal ve beceri gücünüze kalmıştır. Dilerseniz çantanızın üzerine bir şeyler dikebilir. El ile boyayarak sanatsal bir tasarım çıkarabilir. Yada farklı yöntemlerle güzel dizaynlar elde edebilirsiniz.

GENEL

İstediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra; adres ve ödeme  bilgileri doldurarak alışverişinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürün hakkında destek almak için İletişim sayfamızdan ya da  0 212 441 54 93  no’lu hattımızdan Satış Temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde orijinal paketinde ve teslim alındığı şekli ile iade edebilirsiniz. Özel Baskılı ürünlerde işlemler onay sürecinden geçtiği için iade kabul edilmemektedir.

Sipariş iptal talebinizi , ürününüz kargoya teslim edilmeden önce 0 212 441 54 93  no’lu hattan ya da info@bezmahal.com ‘dan bize ulaşarak iletebilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra 4 saat içerisinde fatura kesilme ve kargo süreci başlamamış olacağından siparişinizi bu süre içerisinde iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgi için İptal İade ve Değişim koşullarını inceleyebilirsiniz.

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz ürünün iade kargo ücreti tarafımızca karşılanır.

Bezmahal.com sitesinden yapılan tüm alışverişlerinizde KDV dahil olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.