Genel

TOPTAN BEZ MARKET ÇANTASI – MAĞAZA ÇANTASI

Toptan bez market çantası ve mağaza çantası

Kaliteli Toptan Market ve Mağaza Çanta Ürünleri

Günümüzde birçok firma müşterilerinin satın aldığı ürünlerini taşımaları için çeşitli çanta modelleri kullanmaktadır. Bezmahal müşterilerine market çanta ve mağaza çanta modelleri, eczane çantası, optik çantaları, boyama çantaları. Hambez çanta, elbise kılıfları, otel promosyonları, atlet poşet gibi birbirinden farklı kategorilerde yüzlerce ürünü sunmaktadır. Toptan bez market çantası ve mağaza çantası için bizi tercih ediniz. Çeşitli boyutlarda ve miktarlarda olan bu ürünler ile sizlerde işletmenizin ihtiyacı olan çantaları temin edebilirsiniz. Buna ek olarak tüm bu ürünler en iyi kaliteli malzemeden üretilmektedir. Dahası Markanız için en iyi çözümleri sunmakta ve müşterileriniz için daha şık bir imaj yaratmanızı sağlamaktadır.

Bezmahal ürünleri doğa dostu kaliteli ürünlerdir. Müşterilerine ultrasonik çanta gibi birçok ürünü en uygun fiyatlar ve en kaliteli şekilde temin etmektedir. Her zaman müşteri memnuniyeti ile çalışan Bezmahal ile sizlerde firmanızın ihtiyacı olan çanta modellerini kolayca www.bezmahal.com sitesinde bulabilirsiniz. Hemen sipariş vermek veya merak ettiklerinizi sormak için siteye girebilirsiniz.

Ultrasonik Toptan bez market çantası ve mağaza çantası

Ultrasonik kaynak yöntemlerle üretilen çantalar PP non-woven kumaştan hazırlanmaktadır. Market çantası ve mağaza çantası, uzun ömürlü olması nedeniyle yıllarca reklamlarınızı, logolarınızı taşıyabilir. Fuar alanlarının, mağaza açılışlarının, konferansların, seminerlerin, panellerin, tanıtımların vazgeçilmeyen en şık promosyon çantalarındandır.

Ultrasonik Çantalar ile firmanızı ve kurumsal logonuzu çok sayıda kişiye ve firmaya ulaştırabilirsiniz. Sonuç olarak siz de değerinize değer katabilirsiniz.

Toptan bez market çantası ve mağaza çantası yüzlerce kez kullanılabiliyor. Düzenli ve özenli kullanım ile bu rakam yaklaşık 2 yıla tekabül ediyor. Geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen toptan bez market çantaları yaklaşık 10-15 kg ağırlık taşıyor. En önemlisi yılda 300 plastik poşet kullanımının önüne geçiyor. Yeniden kullanım özelliği ile tamamen doğaya dost bir ambalajdır. Bezmahal olarak uygun fiyatlar ile kaliteli bir ürün tedariği sağlamaktayız.

Doğa dostu yaşam. Sıfır Atık.

Toptan bez market çantası ve mağaza çantası

Related Posts