Genel

ECZANE ÇANTASI

eczane poşeti ve torbaları

Bezmahal olarak eczane çantası ya da bir başla deyişle eczane poşeti üretimi yapmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bezmahal olarak sizler için ürettiğimiz poşetlerimiz nedir? Eczane çantası hangi özelliklere sahiptir?

Bezmahal olarak ürettiğimiz eczane poşeti, eczane çantası veya eczane ambalajı, nonwoven adı verilen bir kumaş kullanarak üretilir. Nonwoven tela kumaş, yapısı itibariyle doğa dostudur. Günümüzde neredeyse her gün kullanmak zorunda olduğumuz naylon poşet tüketiminin önüne geçer. Doğamıza verdiğimiz tahribatı minimuma indirirken, gülen yüzler yaratmamıza neden olur. Bu da geleceğimiz için attığımız önemli ve kaliteli bir adımdır.

Eczane Poşeti

Nonwoven Tela Kumaştan Doğaya Açılan Pencere

Geri dönüşüm özelliğine sahip, doğa dostu ürünler olarak sınıflandırabileceğimiz ürünlerin tüketimi son yıllarda özendirilmektedir. Bunun en büyük nedenlerine baktığımızda ise dünya nüfusunun giderek artması ve tüketim miktarlarının çoğalmasını görmemiz mümkündür. Bu nedenle giderek tercih edilmeye başlanan bez çantalar, toplumun bilinçlenmesinde de ekstra bir rol oynamaktadır. Bez çanta, geri dönüşüm özelliğine sahip olması ve içeriğine bakıldığında doğa dostu materyaller barındırması nedeniyle günümüzde sıklıkla kullanılmaya başlanan ve tercih edilen bir ürün olmuştur. Bu konudaki tüketim tercihleri de değişmeye başlamıştır.

Üretimde Kullandığımız Nonwoven Tela Kumaş Nedir?  

 Nonwoven kumaşın kendisine has bazı özellikleri bulunmaktadır. Örneğin, sıvı iticidir, yapısı gereği esnek, sağlam ve yumuşaktır. Gergin, yanmayı geciktirici, filtre edici, anti bakteriyel özelliklerine sahip olabilen bir kumaş türü olarak açıklanabilmektedir. Ve iplik haline dönüştürülmemiş liflerin çeşitli yöntemlerle birbirlerine tutturularak oluşturulmasıyla elde edilmektedir. Sonuç olarak Nonwoven kumaşın adı ise yine buradan gelmektedir.  Kendisine özel dokuya veya yüzeye verilen dokunmamış ürün anlamına gelir.  Kullanım alanları itibariyle dokusuz yüzey ürünleri olarak değerlendirilebilmekte ve çeşitli alanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir

Related Posts